حروف برجسته لاسوگاسی

1398/06/31 حروف برجسته پروفایل 9

تابلوهای لترلایت ، لامپی یا لاسوگاسی ، سبک خاصی از تابلوها هستند که از حروف فلزی ساخته می شوند. در این تابلوها لامپ های متعدد با استفاده از سوراخ هایی که بر سطح حروف ایجاد شده است ، درون آن ها تعبیه می گردند. این تابلوها بیشترین روشنایی را در نمای مغازه ها به وجود می آورند که این مهم امروزه از طریق لامپ های LED بسیار کم مصرف صورت می پذیرد. تابلو حروف برجسته لاسوگاسی همان طور که از عنوان آن نیز معلوم است ، یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین تابلوها درلاسوگاس امریکا می باشد. چرا که این تابلو در شب دارای منظره بسیار زیباییست که آن را کاملا مناسب خیابان های شهر همیشه بیدار لاسوگاس می سازد. تابلو حروف برجسته لترلایت همچنین دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ ها و طرح ها می باشد که از جمله پر طرفدار ترین مدل های آن می توان به طرح زنگ زدگی و یا پتینه بر روی حروف اشاره کرد.

 

کاربرد تابلو لاسوگاسی

در ساخت این تابلوها عموما از طرح های شلوغ و مدرن استفاده می شود و بهره گیری از نئون و نورهای رنگارنگ از جمله ویژگی های بارز آن به شمار می رود. تابلوها لاسوگاسی بر خلاف حروف برجسته هایی همچون چلنیوم  و استیل که معمولا از آن ها در سردرمغازه استفاده می شود ، بیشتر برای نمای داخلی و درکوراسیون مناسب بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. ویترین مغازه ها و فضای داخلی رستوران ها و فست فود ها از جمله اصلی ترین موارد مصرفی این تابلوها به شمار می روند. چرا که کم مصرف بودن لامپ ها و شکل رشته ای و قدیمی که دارند ، افزون بر نوردهی مناسب محیط ، سبب می شود که تابلو به سادگی با دکوراسون داخلی این محیط ها هماهنگ شده و جلوه ای زیبا به آن ببخشد. یکی دیگر از روش های خلاقانه ای که امروزه شاهد استفاده از آن در نصب این تابلو ها می باشیم ، آویزان نمودن حروف لامپی از سقف می باشد. این سبک بیشتر در باشگاه های ورزشی و یا کافه ها مشاهده می شود و دارای جذابیت بسیار زیادی برای مشتریان می باشد.

 

مزایای تابلوهای لاسوگاسی

  • این تابلوها در کنار زیبایی نوردهی بسیار مناسب ، از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردارند.
  • تابلوهای لاسوگاسی به دلیل نور پردازی زیبایی که در آن ها صورت می پذیرد در جلب توجه و جذب مشتریان به سمت مغازه شما بسیار کار آمد می باشند.
  • شکل و سبک طراحی این تابلوها سبب می شود که حتی در استفاده های طولانی مدت که تابلو کهنه شده یا زنگ می زند نیز زیبایی خود را حفظ کرده و جلوه ای نوستالوژیگ به خود بگیرد.
  • طرح های هیجانی و نورهای رنگارنگ و متنوعی که در این سبک از تابلوها استفاده می شوند سبب می شود که تابلوهای لاسوگاسی آثار روانشناختی عمیقی در ضمیر ناخود آگاه مخاطبین بگذارد. به گونه ای که تابلو در ذهن بسیاری از افراد نقش بسته و سبب می شود که کسب و کار و فروشگاه شما همواره در خاطر مشتری زنده باشد.
  • تابلوهای لاسوگاس از جمله سبک های نو پای بازار ایران می باشند که این امر سبب می شود این سبک برای بسیاری از افراد دارای تازگی باشد.
  • ماندگاری تابلو لترلایت بسیار زیاد است. این نوع تابلو از مواد بازیافت پذیر تشکیل گردیده است و هیچ گونه آسیبی به طبیعت نمی رساند.