درباره ما

Tablo Almas Group

گروه تابلوسازی الماس به عنوان یکی از برترین تابلو سازهای ایران در سال 97 جهت اجرای بزرگترین تابلو های تبلیغاتی از طرف اتحادیه تابلو سازان و با بهره گیری از دانش مهندسی وتجربه عملی نیروهای متخصص در قسمت فنی و اجرایی با بیش از 7 سال فعالیت با برندهای مطرح توانسته است رزومه چشمگیری در زمینه همکاری با کمپانی های معتبر فروش متریال تابلو ،چلنیوم،کامپوزیت را آغاز کند .

Footer Logo

هم اکنون این گروه با بیش از 100 مشتری ثابت و فعال به یکی از بزرگترین گروه های تابلو سازی در کشور تبدیل گشته است ،گروه تابلو سازی الماس تا به حال با مجموعه های بزرگی از قبیل بانک ها ،مراکز اداری ،تجاری و سازمان های دولتی همکاری و پروژه هایی را به اجرا در آورده است تا بتواند اعتماد مشتریان خویش را فراهم نماید .

گروه تابلو سازی الماس با اخذ تمامی مجوز های قانونی از اتحادیه تابلو سازان ،اداره اصناف ،وزرات صنعت،این اطمینان خاطر را از هر نظر برای مشتریان محترم فراهم آورده است.

با توجه پیشرفت صنعت برش لیزر و همچنین نیاز صنایع مختلف من جمله تابلو سازی ، گروه تابلوسازی الماس برای اولین بار در تبریز شهر اولین ها با استفاده از دستگاه برش لیزری ورق استیل آماده است تا نیازهای گوناگون صنایع مختلف را در برش لیزری ورق استیل برآورده سازد، امید آنکه با پیشرفتی اندک در صنعت خود بتوانیم گامی بلند در پیشرفت صنایع کشور برداریم.