تابلو چلنیوم مغازه تبریز

04 تير 1399 مقالات

  تابلو چلنيوم تبريز، با تخصص در صنعت تابلوسازي و تبليغات، به طراحي و ساخت انواع حروف چلنيوم و اجراي تابلو چلنيوم مي پردازد.
تابلوسازي تبريز براي ساخت تابلو با نماي کامپوزيت تبريز و نماي ترمووود و نيز ساخت و توليد حرف برجسته استيل و پلاستيکي و ... با نهايت دقت و ظرافت، تبليغات در شمال غرب ايران را به عهده مي گيرد.

چلنيوم، حروف برجسته بزرگي هستند که با تکنولوژي ال. اي. دي نور پردازي مي شوند و براي موارد تبليغاتي، بر روي يک زمينه که معمولا از جنس کامپوزيت است، نصب و اجرا مي شود.
استفاده از حروف چلنيوم بر روي نماي کامپوزيت، تابلو چلنيوم ناميده مي شود.
امروزه صنعت تابلوسازي براي افزايش جذابيت و گيرايي تبليغات در سطح شهر و در مکان هاي عمومي، از روش هاي مدرن و جلوه هاي بصري، استفاده مي کنند و روز به روز محصولات جديدتر و دلخواه تري در اين زمينه، به بازار مي آيد.
تابلوسازي الماس به عنوان معتبرترين و حرفه اي ترين تابلوسازي تبريز، ساخت تابلو از متريال هاي چلنيوم، استيل و پلاستيک ( نئو پلاستيک ) و بسياري از انواع ديگر تابلوهاي تبليغاتي حرفه اي را با هر نوع زمينه اي که مشتريان سفارش دهند، اعم از زمينه ترمووود و کامپوزيت و ... با بهترين کيفيت و با استفاده از نوين ترين روش ها و به واسطه استفاده از وسايل با دقت بالا، طراحي و توليد مي کند.

چلنيوم، نگاه ها را مي ربايد.
چلنيوم از آلياژ آلومينيوم و استيل ساخته مي شود و دوام بالا و مقاومت بسيار زيادي در برابر عواملي مانند گرما، رطوبت، سرما، نور آفتاب داشته و تا حد زيادي نيز در مقابل ضربه مستحکم است.
ظاهر حروف چلنيومي شبيه آلياژ استيل، براق و زيبا است.
حروف برجسته چلنيوم، ابتدا مطابق با سفارش مشتري در برنامه کورل طراحي شده و سپس با ورق هاي فلزي به صورت زاويه دار يا منحني، بر روي پلکسي گلس با رنگ هاي مختلف ليزر مي شود.
حروف برجسته چلنيومي، گرد و خاک را به خود نمي گيرد و با گذر زمان رنگ آن ثابت مي ماند و دچار زنگ زدگي نيز نمي شود.
 
تابلو چلنيوم تبريز
تابلو چلنيوم از چه بخش هايي تشکيل مي شود؟
تابلو چلنيوم تبريز ويژگي هاي ممتازي دارد که محبوبيت آن را در بازار تابلوسازي، افزايش داده است و اين ويژگي ها، بر اساس اجزا و بخش هاي مختلف تابلو چلنيوم، ايجاد مي شود که به شرح زير است:
    لبه چلنيوم، اين بخش از حروف برجسته، نوار اسفنجي دارد که اين ويژگي از ورود آب و گرد و خاک به داخل حروف جلوگيري مي کند و علاوه بر حفظ ظاهر زيبا و تميزي آن، از صدمه به سيستم برق داخل حروف نيز جلوگيري مي کند.
    طلق پلکسي، قسمتي که باعث مي شود نور به صورت يکنواخت در همه جاي حروف پخش شود.
    لامپ smd، اين لامپ ها در داخل حروف برجسته قرار داده مي شود، البته لازم به ذکر است که تابلو چلنيومي بدون نورپردازي هم به کار مي رود، اما غالب تابلوهاي چلنيومي نورپردازي دارند.
    ورق pvc: که به عنوان زمينه اي براي اتصال لامپ هاي smd به کار مي رود.
    ترانس برق: که همان منبع تغذيه است و براي تبديل برق شهري به 12 ولت کاربرد دارد.
    براي ساخت تابلو چلنيوم، ابتدا ورق pvc بر روي تابلو پيچ مي شود، سپس لامپ ها به زمينه متصل شده و سيم ها به پشت تابلو برده مي شود. بعد از آن، حروف بر روي ورق pvc نصب شده و منبع تغذيه نيز در پشت تابلو قرار مي گيرد.