بررسی تابلوهای چلنیوم

03 بهمن 1400 مقالات

 امروزه با تولید تابلو‌های چلنیوم تحولی بزرگ در زمینه‌ی تابلوسازی ایجاد شده است.این تابلوها به دلیل ظاهر زیبا و خاص خود مورد توجه مشتریان قرار گرفته که یکی از گزینه‌های مناسب برای تبلیغات به شمار می‌رود.جنس اکثر لبه‌های این تابلوها از آلومینیوم بوده که در برابر ضربات بسیار مقاوم هستند.
نحوه تولید چلنیوم
امروزه تولید چلنیوم سبب ایجاد تحولی نوین در ساخت تابلوهای تبلیغاتی شده است. تابلو چلنیوم یکی از روش های مدرن تابلو سازی تبریز به شمار می رود. این سازه به دلیل ویژگی های ظاهری خود مورد توجه و استقبال مشتریان قرار گرفته که با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مختلف تولید می شود. شکستگی نور در هنگام ساخت تابلو ، سبب شده که اشکال هندسی به صورت زیبا نمایان شوند.
استفاده از چلنیوم، در تابلوسازی تبریز
تابلوی چلنیوم در مجموع شامل تمامی حروف هایی شده که لبه‌ی برجسته ی آن ها از جنس چلنیوم می باشد. استفاده از حروف برجسته تبریز در این تابلوها، علاوه بر درخشش در روز ، موجب روشنایی و زیبایی منحصر به فرد توسط نورهایsmd  در شب می شود. معمولا تابلوی چلنیوم، در رنگ های طلایی و نقره ای تولیده شده که بخش اصلی این سازه شامل قسمت بالایی تابلو می شود؛ که وظیفه‌ی انتقال نور را بر عهده دارد. امروزه متخصصان به صورت حرفه ای، در این زمینه مشغول هستند؛ زیرا طراحی و تولید این تابلوها نیازمند دقت و مهارت بالا می باشد.

 


استفاده از چلنیوم، در تابلوسازی تبریز
انواع تابلوی چلنیوم
    تابلوی ساده: در ساخت این تابلو فقط از رویه و لبه های، آلومینیومی استفاده شده است، و از ویژگی های نورپردازی برخوردار نمی باشد. این تابلو، به دلیل سادگی خود دارای قیمت مناسب بوده و .برای خرید تابلو های با کیفیت، می توانید به تابلو سازی تبریز مراجعه کنید.
    تابلوی کریستال: تابلو چلنیوم کریستال، از نظر ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد است؛ که از آن به عنوان پوششی برای رویه‌ی پلکسی استفاده می‌کنند
    تابلوی full color: در قسمت نورپردازی این تابلو از رنگ های مختلف استفاده شده که در اصطلاح به آن ها فول کالر می گویند. این تابلو توانایی نورپردازی تا ۱۶ میلیون رنگ را دارد.
    تابلو پانچ: این تابلو جزء یکی از پرکاربردترین و مدرن ترین تابلوی چلنیوم تبریز است. پلکسی های این تابلو اشکال را با استفاده از نور، نمایان می‌کنند.