تابلونئون فلکسی

تابلونئون فلکسی یک روش تبلیغاتی عالی

مقدمه

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تابلوسازی چیست و این حرفه به چه منظور می باشد. می توان گفت افراد زیادی امروزه به ساخت تابلو مشغول هستند و این حرفه بسیار رونق گرفته است. این حرفه در کنار سختی هایی که دارد نتیجه ای بسیار عالی را رقم‌ می زند.  این تابلو ها به صورت بیلبورد های بزرگ می باشند و ممکن است در بزرگراه ها و میدان های اصلی شهر قرار بگیرند. در این صورت افراد بسیار زیادی می توانند این نوع بیلبورد ها را مشاهده کنند. این کار یک روش بسیارعالی برای تبلیغات می باشد.
 

تابلونئون فلکسی

تابلوسازی یک ابزار بسیار عالی برای تبلیغات در بین مردم است. این روش امروزه بسیار توسعه و رواج یافته است. تابلوسازی دیگر جزو هزینه های اضافه محسوب نمی شود.اگر شما قصد  ساخت تابلو برای کسب و کار خود را دارید می توانید آن را به صورت سرمایه گذاری نگاه کنید. هرچقدر تابلوهای ساخته شده از کیفیت بالایی برخوردار باشند می توانند تأثیر بسیار بیشتری در جذب مخاطب داشته باشند. همچنین زیبایی و نورپردازی در تابلوها بسیار مهم می باشند. این تابلو ها انواع مختلفی دارند که در در ادامه می خواهیم به بررسی آن ها بپردازیم.

بررسی انواع تابلو

تابلو ها انواع مختلفی دارند که می‌ توان گفت تابلو چلنیوم ، تابلونئون فلکسی ،تابلو های ترکیبی ،تابلو ال ای دی، تابلو لایت باکس و ... جزو تابلو های بسیار پرکاربرد در صنعت تابلوسازی می باشند. افراد می توانند با توجه به نیاز خود یکی از انواع این تابلو ها را سفارش داده و آن را در محیط مورد نظر خود قرار دهند. می‌ توان گفت بیشتر کسب و کارها نیاز به نصب تابلو دارند. به عنوان مثال اگر شما دارای یک مغازه باشید برای سردر مغازه خود نیازمند این تابلو ها می باشید. افراد با استفاده از تابلو ها می توانند کسب و کار خود را بیشتر نمایش داده و یک هویت تازه به کارشان ببخشند.
 پرکاربردترین تابلو ها از نوع تابلو های پلاستیکی، تابلوهای فلزی، تابلو های رنگی، تابلوهای چلنیوم، تابلوهای ال ای دی ثابت و روان، تابلوهای کوچک، تابلو های بک لایت، تابلو های فلکس ( نور از پشت و بدون نور) و تابلوسازی بنر می باشند. هر کدام از این تابلو ها دارای ویژگی ها و مزیت های زیادی هستند که افراد به دلیل این مزیت ها تمایل دارند از آن ها استفاده‌ کنند.
به عنوان مثال تابلوهای چلنیوم جزو تابلوهای برجسته می باشند که با استفاده از نورپردازی در آن می توان یک زیبایی و جذابیت را برای مخاطبین به نمایش درآورد. تابلوهای نئون فلکس جزو تابلوهایی می باشند که از گذشته تا امروز بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفتند. اما این تابلوها نیز دارای عیب هایی مانند شکستگی‌ نئون، نصب دشوار، مصرف برق بالا، شوک نئون می باشند. با وجود این معایب مهندسان سعی کردند تابلویی به وجود بیاورند که عیب های تابلو نئون فلکس را نداشته باشد. تابلو نئون فلکسی جزو تابلوهایی می باشد که بسیار رونق گرفته است و مزایای زیادی دارد. همچنین از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید برای تبلیغات مغازه، دکوراسیون داخلی و موارد بسیار گوناگون از این تابلو های بسیار متنوع استفاده کنید.