تابلو وکیوم، نوعی تابلو حروف برجسته با نمای سه بعدی و براق است.   تابلو وکیوم، نمونه جدیدی از تابلو حروف برجسته است که تابلوسازی الماس تبریز با تکنیک های روز و دستگاه های مدرن، به روش ترموفرمینگ و پرس در خلاء، انواع حروف برجسته وکیومی با نمای براق و سه بعدی را در ابعاد مختلف طراحی و تولید می کند.
تابلوتبریز با فن آوری تابلوسازی حروف وکیوم در مجموعه خود، به روزترین شیوه تبلیغات شهری را به مشتریان خود ارائه می کند
.

 


 
تابلو وکیوم، نمای براق و فانتزی از رقص رنگ های جذاب را به نمایش می گذارد.
تابلو وکیوم را بیش از هر چیزی می توان به تابلویی پر از حروف آبنباتی تشبیه کرد که دلبرانه نگاه را با خود به نشاط کودکانه مهمان می کند.
تابلوسازی الماس تبریز، متخصص در طراحی، تولید و نصب انواع تابلو و انواع حروف برجسته در شمال غرب ایران است. گروه الماس تابلوتبریز، در کنار تمام محصولات خود، ساخت و اجرای حروف برجسته براق وکیومی و تولید تابلو وکیوم را انجام می دهد.
تابلوهای وکیومی، علاوه بر حروف، از اشکال سه بعدی براق وکیومی نیز، تشکیل می شوند

تابلو وکیوم با عناصر سه بعدی

تابلو وکیوم چیست؟
شاید بتوان گفت تابلو وکیوم، رویای شهر آبنباتی است که با ساختاری پفکی ما را به یاد آلیس در سرزمین عجایب می اندازد و از منظر دیگر، مانند خانه آبنباتی و رنگارنگی است که در داستان هانسل و گرتل، تصویرسازی شده است.
ظاهر تابلو وکیوم، آنچنان که توصیف شد، طعم شیرین و میوه ای را متجلی می کند و اگر برای تبلیغات خود به دنبال طرحی جذاب، صمیمی، فانتزی و چشم گیر هستید می توانید از تابلو وکیوم استفاده کنید.
استفاده از حروف وکیومی برای ساخت تابلو حروف برجسته که با موضوعات کودکانه، سرگرم کننده، تغذیه و رستوران سر و کار دارد، بسیار مناسب و محبوب است.

..