مشخصات بزرگترین مرکز تابلوسازی در تبریز

مقدمه:

در هر صنف و شغلی انجام تبلیغات یکی از ارکان اصلی می باشد. شرکت های شناخته شده ای مانند: پپسی، نایک و آدیداس هر ساله به بودجه تبلیغاتی خود اضافه می کنند. یکی از مهمترین انواع تبلیغات، تبلیغات با تابلو است. در کلان شهر تبریز که یک شهر صنعتی و مملو از شرکت های بزرگ است اگر بخواهید کسب و کار خود را معرفی نمایید باید کار تبلیغات خود را به بزرگترین مرکز تابلوسازی در تبریز بسپارید.

انواع تابلو در بزرگترین مرکز تابلوسازی در تبریز:

بزرگترین مرکز تابلوسازی در تبریز قادر به تولید انواع تابلو از جمله موارد زیر می باشد. عمدتا قیمت تابلو با جنس آن تعیین می شود. در این بخش به این دسته بندی اشاره خواهیم کرد:

  1. تابلو از جنس چلنیوم: این تابلو در حال حاضر پرفروش ترین و محبوب ترین نوع تابلو می باشد. مدل حروف استفاده شده هم در تعیین قیمت پایانی این تابلو تاثیر گذار است.
  2. تابلو فلزی: همانطور که از نام آن پیداست در ساخت آن از فلز استفاده شده و نوع و کیفیت فلز استفاده شده در کیفیت و قیمت آن موثر خواهد بود.
  3. تابلو های پلاستیکی: دارای مقاومت و وضوح کمتر نسبت به انواع قبلی می باشد. این تابلو ها دارای قیمت پایینتر و تنوع بالاتری هستند.
  4. انواع تابلو رینگی: ترکیبی از تابلو فلزی و تابلو پلاستیکی می باشد. در این نوع تابلو امکان استفاده از یک سطح نور هم وجود دارد.
  5. تابلو های نسل جدید: بزرگترین مرکز تابلوسازی در تبریز در این زمینه یکی از بهترین ها می باشد. از انواع این تابلو ها که امروزه بسیار مورد توجه شرکت های مختلف قرار گرفته می توان به: تابلو های ثابت و متحرک ال ای دی، تابلو های حکاکی با عمر و ماندگاری بسیار بالا، تابلو های استیل، تابلو های با استفاده از چراغ ال ای دی، تابلو های بنری و تابلوهای فلکسی اشاره کرد.