طراحی و ساخت تابلو چلنیوم در تبریز

در طراحی و ساخت تابلو چلنیوم تبریز از متریال مرغوب و باکیفیت استفاده می شود. همانطور که میدانید، چلنیوم یک نوع تابلوی تبلیغاتی است که در ساخت و طراحی آن از حروف برجسته بزرگ با نورپردازی LED استفاده شده است. این حروف برجسته بر روی یک زمینه کامپوزیت نصب و اجرا می‌شوند. تابلوهای چلنیوم به دلیل دوام زیاد، مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و زیبایی ظاهری که دارند، جهت استفاده در تبلیغات شرکتی، سازمانی و فروشگاهی مناسب می باشند. تابلوسازی چلنیوم تبریز در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی استیل، پلاستیک و... فعالیت می کند. انواع تابلوهای تبلیغاتی تبریز با استفاده از متریال مرغوب تولید می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. 

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم در تبریز

معرفی انواع تابلوهای تبلیغاتی تبریز (تابلو چلنیوم و...)

تابلوهای تبلیغاتی در تبریز از لحاظ متریال و جنس دارای مدل های مختلفی می باشند. تابلو چلنیوم، یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که می توان از آن در محیط های فروشگاهی استفاده نمود. در ادامه به رایج ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی در تبریز اشاره خواهیم کرد:

لایت باکس

لایت باکس یک نوع تابلوی تبلیغاتی می باشد که در ساخت آن از نورپردازی داخلی استفاده شده است. تابلوی لایت باکس معمولا از یک بک ‌لایت با نورپردازی LED تشکیل شده است که در پشت تابلو قرار می گیرد. نور از طریق زمینه شفاف تابلو به بیرون تابیده می‌شود و متن و تصاویر بر روی تابلو را نمایان می‌کند. لایت باکس‌ها به طور معمول برای تبلیغات اثربخش در فضاهای عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند.